13 Yıl Sonra Saçları Çıktı

13 Yıl Sonra Saçları Çıktı

Balıkesir Ayvalık ilçesinde oturan 20 yaşındaki genç, 13 yıl sonra saçlarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

BEKİR TERZİOĞLU/BALIKESİR (İhlasHaber Ajansı)
Yaklaşık 7 yaşından bu yana saç sorunu bulunduğunu bildiren Tugay Ozan, “Çocukken saçlarımda aşırı derecede dökülme ile beraber saç seyrekliği başlamıştı. Saçlarım çok tüy gibi kaldı. Bunun üzerine ailem beni doktora götürdü. Ardından 13 yıllık hastane hastane tedavi başladı. Önce Ayvalık’ta bana saçkıran tedavisi uygulandı. Dökülme azalacağı yerde daha da artınca doktorlar beni İzmir’de üniversite hastanelerine sevk etti. Burada da tedavim için gitmediğim hastane ve doktor kalmadı. Kemoterapi ve ışın tedavisi bile yapıldı. Bu durum berber olmam nedeniyle çalışma hayatımı çok olumsuz etkilerken, bone takmak zorunda kaldım. Arkadaşlarım benden kaçar oldu.

Benim rahatsız olabileceğimi düşündüler. 13 yılın sonunda umudumu yitirince bu şekilde yaşamaya karar vermiştim ki son kapı olarak Edremit Çayiçi Caddesi'ndeki Memik Dede isimli şifalı bitkiler ofisine geldim. 6 aylık bir bitkisel karışım uygulaması ile saçlarıma kavuştum. Suat İlikçioğlu’ndan Allah razı olsun. 13 yılık saç sorunumu çözdü. Normal yaşantıma döndüm. Şimdi ise askere gideceğim” dedi.
Tugay Ozan ve ailesinin teşekkür ettiği Suat İlikçioğlu ise “Saç üzerine uzun yıllar araştırma ve çalışmalarım var. Bu karışımı oluşturan bitkileri Kazdağlarından topluyorum. Bunun üretimini yapmak için de destek bekliyorum. Amacım insanlığa faydalı olmak. Çok sayıda insan gibi Tugay da bitkisel karışımımızı kullanarak 13 yıl sonra normal yaşama dönebilmenin mutluluğunu yaşayınca ben daha mutlu oldum. Teşekkür için gelmeleri ise ayrı bir incelik” diye konuştu.

BASINDAN SEÇMELER

İHLAS HABER AJANSI

KARESİ TV

HABER 3

OPTİMUS HABER

NET GAZETE

DURSUNBEY GAZETESİ

HABERDEN HABER

KÖRFEZDE HABER

KAHRAMAN MARAŞ GÜNDEM GAZETESİ